Wybierz miasto ZAMKNIJ


Wybierz kategorię ZAMKNIJ


Wybierz miasto
Wybierz kategorie
Newsletter

 

Wsłuchując się w głosy przyjaciół i znajomych którzy upodobali sobie wypróbowanie usług i towarów z wysokimi rabatami oraz zapotrzebowanie lokalnych przedsiębiorców na oryginalny i skuteczny sposób pozyskiwania klientów stworzyliśmy portal zakupów grupowych sweetbill.pl.

Naszym głównym celem jest uczciwość i transparentność, które stanowią fundament zadowolenia naszych klientów z ofert lokalnych firm. Sweetbilll oferuje niezwykłe okazje, dzięki którym klienci każdego dnia mogą  zjeść, zobaczyć, zrobić, kupić - a tak naprawdę  poznać nowe lokalne produkty i usługi.

Zaczynamy od naszego rodzinnego miasta Gorzowa Wlkp. w przyszłości - jeśli nasz serwis  będzie się ciszył Państwa zainteresowaniem  poszerzymy ofertę o kolejne miasta. Dokładamy wszelkich możliwych starań, by Użytkownicy serwisu sweetbill.pl byli zadowoleni z zamieszczanych ofert, a dostawcy docierali ze swoją do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dziękujemy, że z każdym dniem przyczyniają się Państwo do coraz większej popularności naszego serwisu.